• Kategorie
 • Szukaj
 • Stroje karnawałowe dla dzieci

Dziecięce bale karnawałowe to tego rodzaju imprezy, które doskonale pamięta się nawet po wielu latach. Niesamowite stroje na bal przebierańców umożliwiają realizację dziecięcych marzeń i fantazji.

Nasz sklep internetowy oferuje rozmaite przebrania na karnawał dla dzieci. Mamy stroje pozwalające wcielić się w postaci z bajki, księżniczki, aniołki, a także maski i gadżety do uzupełnienia stylizacji. Sprawdź, co przygotowaliśmy i zamów kostium, w którym Twoje dziecko zrobi furorę.

Rodzaje strojów karnawałowych dla dzieci

Bal przebierancow to wyjątkowa okazja, by na chwilę stać się kimś innym, przeobrazić się w postać, którą chciałoby się być. Strój umożliwia natychmiastowe wcielenie się w rolę oraz wprawia w wesoły nastrój.

Jeśli chodzi o stroje karnawałowe dla dzieci, można wyróżnić:

 • przebrania uniwersalne - odpowiednie dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku, wśród nich przeważają zwierzątka,
 • przebrania dla dziewczynek - dla tych, które marzą o byciu księżniczką, aniołkiem lub bohaterką z bajki,
 • przebrania dla chłopców - idealne dla małych superbohaterów i zdobywców.

Wsród kostiumów można wyróżnić przebrania:

 • pełne - stroje umożliwiające metamorfozę od stóp do głów,
 • gadżety - wybrane elementy kostiumu, np. opaska z uszami, wąsy czy ogon, które można łączyć z dziecięcą garderobą,
 • maski na twarz - idealne do szybkiego przeobrażenia.

Kostiumy karnawałowe dla dzieci - nasza oferta

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór strojów karnawałowych dla najmłodszych oraz akcesoriów, które umożliwiają pełną stylizację na bal. W ofercie są:

 • maski - np. tygrysa, syreny, lwa, słonia,
 • stroje bajkowe - m.in. Myszka Minnie, Elsa i Anna z Krainy Lodu,
 • przebrania zwierzęce - kostium żabki, nietoperza, pszczółki,
 • akcesoria - w tym: neonowe farbki do ciała, lakiery do paznokci, maskary do włosów, kredki do twarzy.

Dzięki naszym strojom Twoja pociecha odkryje magiczny świat, zanurzy się w radości i zyska wspaniałe wspomnienia.

Czym kierować się przy zakupie przebrania dla dzieci?

Najlepsze przebranie dla dziecka to takie, które wzbudzi jego entuzjazm i wywoła szczery uśmiech na twarzy. Dlatego, wybierając strój, kieruj się jego zainteresowaniami. Jeśli Twoje dziecko z zapartym tchem ogląda przygody ulubionych postaci z bajki, z pewnością chętnie przebierze się za jednego z bohaterów. Ponadczasowym i uniwersalnym wyborem dla najmłodszych są wesołe zwierzątka.

W trosce o dobre samopoczucie maluchów w czasie nawet najbardziej szalonej zabawy, wybieraj zawsze przebrania z dobrej jakości materiałów, starannie wykończone. Masz wówczas pewność, że poszczególne elementy będą przyjazne dla delikatnej skóry dziecka i zapewnią komfort ruchów.

Stroje karnawałowe dla dzieci w Warszawie

Już niebawem zaprosimy Was do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie (ul. Grójecka, Warszawa Ochota). Na miejscu można będzie zobaczyć i przymierzyć kostiumy oraz nabyć wszelkie karnawałowe gadżety na bal.

Ile kosztuje strój na karnawał dla dziecka?

Zakup przebrania dla dzieci to niewielki wydatek, który procentuje. W cenie od kilku złotych za maskę, kilkunastu za akcesoria i kilkudziesięciu za pełne przebranie, otrzymujesz strój, którym wywołasz najpiękniejszy - bezcenny dla każdego rodzica - uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Stroje karnawałowe dla dzieci - lumbi.pl

Na naszej stronie znajdziesz przebrania dla dzieci wyróżniające się pomysłowością, starannością wykonania oraz przystępną ceną. Twoje dziecko z przyjemnością założy je na bal przebierańców, ale także na urodziny lub inne spotkania w gronie rówieśników.

Duży wybór, szybka realizacja zamówień oraz niskie ceny to nasze atuty. Dlatego nie wahaj się i zamów niesamowity strój karnawałowy dla swojego dziecka.