• Kategorie
  • Szukaj
  • Dekoracje i gadżety na Halloween Warszawa

Halloween - czas, kiedy świat staje się magiczny, tajemniczy i nieco przepełniony strachem. To jedno z najbardziej fascynujących i oczekiwanych świąt w roku, które przyciąga zarówno małych, jak i dużych. 
To doskonały moment, aby wyzwolić swoją kreatywność i wyobraźnię. Przebierając się możemy stać się kimkolwiek tylko chcemy. 
Ale to nie wszystko! W tym magicznym dniu możemy również cieszyć się słodkim łupem, zbierając mnóstwo pysznych cukierków i innych smakołyków od drzwi do drzwi. To prawdziwie słodka nagroda za odwagę i kreatywność!
Nie można zapomnieć o samych dekoracjach, które nadają niepowtarzalnego nastroju Halloween. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalna ofertę dekoracji i gadżetów na Halloween, reszta zależy od Ciebie!

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Gadżety do wydrążania dyni - Dynie wycięte w różnorodne wzory i podświetlone świecami... to robi klimat! Znajdziesz u nas zestaw narzędzi, który ułatwi  pracę nad dynią a także sztuczne zęby, które zrobią z dyni upiorny lampion.

Dekoracje Halloween to również czas na wieczorne przyjęcia tematyczne, gdzie można spędzić niezapomniane chwile w gronie przyjaciół. Znajdziesz u nas balony z motywem Halloween, duszki, pajęcze sieci, szkieletory, czy dekoracje domowe dla tych, mniej żadnych grozy: lampiony w kształcie dyni lub ozdobne gałązki.

Przebrania - Niezależnie czy spędzasz ten wieczór z dziećmi w domu, czy ze znajomymi na domówce - to będzie niezapomniana zabawa! Oferujemy przebrania i maski dla dzieci oraz maski dla dorosłych, a także kredki do twarzy. Jeśli przebierańce to nie Twój klimat, możesz sięgnąć po delikatny dodatek taki jak opaska z dekoracją.

Torebki na słodycze - to coś, co dzieci (i nie tylko!) lubią najbardziej. Zbieranie słodyczy wśród sąsiadów to jedna z tradycji tego święta i wymaga porządnego przygotowania. Oferujemy kubełki i torebki na słodycze różnej wielkości. 

To doskonały sposób na oderwanie się od rzeczywistości i doświadczenie czegoś zupełnie innego. Przeżyj Halloween na własną rękę i przekonaj się, jakie mroki czeka na Ciebie!